Menu
0728 Evente
DATA 04 February2015

Eveniment, Incepe calatoria catre Wonderland!

Tentatia, dorinta si entuziasmul pentru evenimentele artistice constituie, la orice varsta, o placere ce se vrea a fi impartasita cu oamenii dragi si o avalansa de sentimente placute, devenind rapid relaxarea tuturor simturilor. Aceasta reactie vine desigur dupa o serie de excursiuni gastronomice alese special pentru tipul de eveniment dorit. Estetica, rafinamentul si bunul gust caracteristice petrecerilor de orice fel organizate de catre echipa noastra ofera inca un argument: gastronomia armonizata cu decorul specific creaza un „mariaj al gusturilor” pentru evenimentele artistice unice organizate de Evente.

Inspirati de una dintre aceste optiuni...o petrecere de sarbatoare, un party cu prietenii, o petrecere surpriza, un eveniment artistic pentru copii sau orice alt gen de divertisment, imaginea spectatorului prins in plina „actiune” artistica creaza un tablou perfect in diverse tonuri, fiind deopotriva atras de armonioasa insiruire a decorurilor tematice si de incantarea gustativa resimtita in preparatele culinare pregatite si aranjate cu grija si bun gust.

La finalul breviarului artistic-gastronomic specific fiecarui eveniment suntem pusi in fata unei afirmatii juste: suntem fiinte vii dornice de trairi puternice si de senzatii placute si ne dorim adesea momente de relaxare, incarcate de emotie.

Indiferent de optiunea in alegerea tipului de eveniment artistic dorit, Evente organizeaza intreaga suita de petreceri tematice si suntem deschisi dorintelor clientilor nostri, oferindu-ti intregul nostru arsenal de idei pentru un eveniment reusit.

Daca doresti sa fii permanent informat pe email sau sms cu privire la evenimentele tematice organizate de catre echipa noastra te invitam sa te abonezi la newsletter!

 

Newsletter

Profita de 10% reducere la urmatorul eveniment prin inscrierea la newsletter.

Oferta rapida de pret

Profita de 10% reducere la urmatorul eveniment prin
inscrierea la newsletter.


Tipul de eveniment de care esti interesat*:Campurile marcate cu * sunt obligatorii.